Numer dziewięć bez właściciela w Juventusie. Włoski klub ustalił konkretny plan działania!
20.07.2019

Na ten moment, Juventus w swojej kadrze ma takich zawodników jak: Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuain, Mario Mandzukic czy Moise Kean. Mimo to, numer dziewięć w Turynie pozostaje bez właściciela. Taki ruch nie jest przypadkowy. “Stara Dama” ma nadzieję, że w letnim oknie transferowym zespół zasili Mauro Icardi! Klub ustalił konkretny plan.

Potencjalni zainteresowani mogli ustawić się w kolejce, gdy Inter oficjalnie zakomunikował, iż Mauro Icardi nie jest w planach Antonio Conte. Zespół z Mediolanu oczekuje ofert za swojego napastnika, by sprzedać go w trakcie letniego okna. Ku zaskoczeniu wielu osób, nie ma za bardzo chętnych na 26-latka. Głównym faworytem do pozyskania Icardiego cały czas pozostaje Juventus.

Ekipa z Turynu nie zamierza jednak spieszyć się z tym transferem. Przedstawiciele “Starej Damy” są przekonani, że czas działa na ich korzyść. Inter wręcz jest zmuszony do sprzedaży Mauro, dlatego jakakolwiek oferta (w granicach rozsądku) ucieszy zarządu mediolańskiego zespołu. Według ostatnich doniesień mediów, Juventus chce wystosować konkretną propozycję pod koniec okna, by postawić Inter pod ścianą i wynegocjować jak najlepszą kwotę.

Sam Icardi z pewnością nie pomaga swojej obecnej ekipie. Włoskie źródła dodają bowiem, iż napastnik ustalił już warunki pięcioletniego kontraktu z Juventusem, a sam Mauro nie rozważa nawet innego kierunku niż Turyn.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO