Diego Simeone o Messim: “Mam gdzieś, co myślą inni”
21.07.2019

Rola Leo Messiego nie jest wcale do pozazdroszczenia. Wszyscy oczekują, że z racji bycia tym “naj”, będzie on w pojedynkę decydował o wszystkim. Czy to o zdobyciu Ligi Mistrzów, czy o poprowadzeniu do triumfu reprezentacji, która jest budowana i zarządzana w żałosny sposób.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Taka sytuacja doprowadza do krytyki za każdym razem, gdy drużyna z Messim w składzie przegra. Bo nie biegał tyle ile trzeba, bo po kolejnym żałosnym zachowaniu obrony spuścił głowę, bo nie przedryblował sam pięciu rywali. Zawsze będzie źle, bo grono narzekaczy ma i będzie się miało w najlepsze.

Na szczęście są osoby trzeźwo myślące, które wiedzą, że piłka nożna się zmieniła i jednostka nie może sama zrobić tyle, co 50 lat temu. Nawet, jeśli nazywa się Leo Messi. Jedną z tych osób jest Diego Simeone, od lat ligowy rywal Barcelony z Messim na czele.

– Messi wziął na siebie ciężar prowadzenia reprezentacji podczas Copa América. Mam gdzieś, co myślą inni. Każdy jest wolnym człowiekiem i może mówić, co chce. Uważam, że Messi zachował się jak lider. Każdy w życiu ma swój czas. W tym przypadku Leo Messi podszedł do swojej roli lidera w inny sposób, niż robił to wcześniej – powiedział Simeone na temat kapitana kadry.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO