Czas Neymara dobiegł końca? PSG mocno inwestuje w Mbappe
22.07.2019

Wraz z doniesieniami na temat odejścia Neymara, w kuluarach odbywają się drugie negocjacje – być może o wiele ważniejsze dla przyszłości PSG. Mowa bowiem o nowej umowie Kyliana Mbappe, który ma szansę zostać jednym z najlepiej opłacanych graczy na świecie.

Francuz ma za sobą bardzo udany poprzedni sezon, który rozpoczął złotym medalem na mistrzostwach świata. 39 bramek w 43 spotkaniach z pewnością robi wrażenia, a tytuł za najlepszego zawodnika Ligue 1 był tylko formalnością. Wraz z masą zawirowań związanych z jego starszym kolegą, to właśnie 20-letni skrzydłowy jest uważany za wizytówkę ekipy z Paryża.

Zgodnie z doniesieniami „El Pais”, szefowie klubu mają zamiar mu to wynagrodzić nowym kontraktem o wartości 50 milionów euro brutto. Obecnie Mbappe pobiera „zaledwie” 18 milionów i jest drugim najlepiej zarabiającym zawodnikiem w drużynie. Taka gaża przesunie piłkarza PSG niemalże na szczyt w rankingu światowym za Ezequiela Lavezziego.

Taka umowa powinna na dobre odpędzić od napastnika zaloty ze strony Realu Madryt, który kusi reprezentanta „Trójkolorowych” transferem w 2020 roku.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO