Najlepsza transakcja tego okna? Real Betis dopiął transfer Fekira za “śmieszne” pieniądze!
22.07.2019

Powszechnie mówi się, że okno transferowe bywa nieprzewidywalne. Są jednak takie transakcje, które naprawdę trudno było sobie wyobrazić. Jedną z nich jest przeprowadzka Nabila Fekira do Realu Betis. Francuskiego pomocnika dzieli już niewiele od transferu do ekipy z LaLiga. Przy przenosinach zawodnika szokuje przede wszystkim kwota transferu. 

O plotkach łączących Fekira z transferem do Liverpoolu zapewne można napisać książkę. 26-latek był bliski dołączenia do angielskiego zespołu już rok temu. Na przeszkodzie stanęły jednak problemy zdrowotne piłkarza. Nabil został więc w Lyonie, gdzie rozegrał kolejny, przyzwoity sezon. Piłkarz w trakcie letniego okna nie wzbudził już takiego zainteresowania. Potwierdza to fakt, iż zawodnika dzieli już naprawdę niewiele, by dołączyć do… Realu Betis.

Najbardziej zaskakująca w tym wszystkim jest kwota transferu. Jak informuje kilka źródeł, Real Betis zapłaci za mistrza świata… 20 milionów euro. Kolejne 10 milionów to różnego rodzaju bonusy. Lyon zagwarantował sobie także 20% zysku z kolejnego transferu Fekira.

Trzeba przyznać, że hiszpańska ekipa wykonała niesamowite wzmocnienie za wręcz “śmieszne pieniądze”. Trudno wskazać piłkarza na podobnym poziomie, który zmienił barwy klubowe za taką kwotę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO