Razem w szczytnym celu. Alisson łączy się z WHO
24.07.2019

Piłka nożna to przede wszystkim zacięta rywalizacja, w której sentymenty odchodzą na dalszy plan. Na szczęście futbol potrafi także łączyć, co widzieliśmy już przy okazji wielu akcji. Tym razem taką postawę zaprezentował Alisson Becker, bramkarz Liverpoolu.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

Brazylijczyk w Premier League ma jeden cel – zatrzymać wszystkie strzały, niezależnie od tego kto je oddaje. Jego zadaniem jest stawianie czoła zagrożeniom, wspieranie liczących na niego osób, bycie ostoją, czasem nawet bohaterem. Te wszystkie boiskowe określenia można przełożyć także na życie codzienne.

Jak? Brazylijczyk właśnie dołączył się do szczytnej akcji prowadzonej przez World Health Organization. – Blisko 20 milionów dzieci na całym świecie wciąż nie ma szansy na zaszczepienie się, co stwarza ryzyko poważnych chorób. To o wiele za dużo. Wspieram @WHO w ich pracy ratującej życia, by zapewnić większej liczbie dzieci w większej liczbie krajów ochronę poprzez szczepionki – napisał bramkarz na swoim Twitterze.

Podobne inicjatywy zawsze cieszą. Zaletą popularności i sławy jest nie tylko możliwość zarabiania wielkich pieniędzy i bycia “na świeczniku”. To także szansa na czynienie dobra, pomaganie potrzebującym i zachęcanie do tego innych. Brawo, panie Alisson.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO