Nadchodzą lepsze czasy? Sarri ma pomysł na Dybalę
24.07.2019

Kiedy Paulo Dybala trafiał do Juventusu przez czterema laty za 40 milionów euro, oczekiwania były ogromne. Mówiło się nawet, że Argentyńczyk ma wszystko, by w niedalekiej przyszłości powalczyć o Złotą Piłkę. Ostatni okres niestety dość mocno oddalił nas od takich opinii.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

Najsłabszy jak dotąd był ostatni sezon, w którym Dybala grał mniej, niż w poprzednich. Przyjście Cristiano Ronaldo przeorganizowało priorytety, a Argentyńczyk najczęściej występował po prawej stronie, co nie do końca mu służyło. Sytuacja w jakiej się znalazł sugerowała nawet, że tego lata 25-latek może zacząć przyglądać się ofertom z innych klubów.

Zmienił się jednak trener i być może właśnie to okaże się przełomem także dla byłego zawodnika Palermo. Maurizio Sarri chce ustawić drużynę po swojemu – inaczej, niż robił to Massimiliano Allegri w poprzednich rozgrywkach. – Dybala z łatwością może grać jako “fałszywa dziewiątka”, ale możemy znaleźć dla niego także inne rozwiązania, być może za dwójką napastników – zdradził nowy trener “Starej Damy”.

Znane z Empoli 4-3-1-2 i Paulo jako jeden z napastników z Ramseyem na “dziesiątce”? A może 4-2-3-1 i Dybala jako bardziej cofnięty z napastników między skrzydłowymi? Obie te opcje wydają się ciekawe i wskazują na to, że Argentyńczyk być może będzie miał szansę odżyć w strefie boiska, w której czuje się najlepiej. Oby wszystko zadziałało.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO