Zapomniana “dziewiątka” opuściła Tottenham. Wyrusza na podbój… Meksyku!
24.07.2019

Okno transferowe to nie tylko idealna okazja, by wzmocnić swój zespół kilkoma zawodnikami. W tym czasie kluby żegnają się z piłkarzami, którzy odgrywają mało kluczowe role w drużynie. Takim graczem w Tottenhamie był Vincent Janssen. 25-letni Holender będzie występować w lidze meksykańskiej!

Ostatnie dwa sezony środkowego napastnika przeminęły pod jednym hasłem – kontuzje. Pod koniec 2017 roku, Vincent doznał poważnego urazu, który wykluczył go z gry na kilka miesięcy. 25-latek wrócił na murawę pod koniec kwietnia 2018 roku. Zawodnik nie nacieszył się długo grą, gdyż już na starcie sezonu 2018/2019 leczył kontuzję stopy. Wszelkie problemy zawodnika pozwoliły mu rozegrać tylko trzy mecze w barwach pierwszej drużyny “Kogutów” podczas ubiegłej kampanii.

Po kolejnym straconym sezonie, nikt nie wyobrażał sobie, by Vincent miał jakąkolwiek przyszłość w Londynie. Kolejne wypożyczenie również wydawało się bez sensu. Dlatego tez, zarząd Tottenhamu sprzedał napastnika. Vincent Janssen zasilił… meksykańskie Monterrey. “Koguty” otrzymały za gracza kwotę w wysokości około 7 milionów euro.

Kierunek Janssena może zaskoczyć. Z drugiej strony, piłkarz raczej nie mógł liczyć na żadną konkretną propozycję w Europie. Czy Vincent ma szanse na powrót do Europy? Piłkarz skończył niedawno 25 lat. Przed Holendrem jeszcze sporo czasu gry. Być może właśnie w tym nietypowym miejscu, Janssen przypomni sobie genialny sezon z AZ Alkmaar.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO