Miranda pożegna się z Interem. Brazylijczyk opuści Europę!
26.07.2019

Inter nie tylko planuje wzmocnienia w trakcie letniego okna. Z klubem najprawdopodobniej pożegna się również kilku zawodników. Jednym z nich jest Miranda. Brazylijczyk jest bardzo bliski przenosin do ligi chińskiej. Zainteresowanie defensorem wykazuje Jiangsu Suning!

34-latek trafił do Mediolanu w 2016 roku z Atletico Madryt. Włoski klub zapłacił za piłkarza około 10 milionów euro. Przez trzy sezony, Miranda był bardzo ważnym ogniwem zespołu. W trakcie rozgrywek 2018/2019, rola Brazylijczyka mocno się zmieniła, czego dowodem jest 14 występów w Serie A.

Antonio Conte nie widzi miejsca w zespole dla doświadczonego obrońcy. Z tego też powodu, piłkarz dostał wolną rękę odnośnie poszukiwania nowego klubu. Jak informują włoskie źródła, Miranda postanowił kompletnie zmienić otoczenie, przenosząc się do Chin. Drużyna Jiangsu Suning ma zapłacił za 34-latka 5 milionów euro, natomiast sam zawodnik ma podpisać trzyletni kontrakt, który zagwarantuje mu zarobki na poziomie 4,5 miliona euro rocznie.

Co ciekawe, według przemyśleń mediów, transfer Interu odblokuje możliwość sprowadzenia Edina Dzeko. Pensja, którą otrzymywał Brazylijczyk w Mediolanie będzie przeznaczona na zarobki bośniackiego napastnika.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO