Mauro Icardi nie zamierza opuszczać Włoch. Piłkarz ma konkretny powód!
27.07.2019

Nadal niewyjaśniona jest przyszłość Mauro Icardiego. Argentyńczyk nie ma czego szukać w Mediolanie, dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się transfer. 26-letni napastnik nie zamierza jednak opuszczać Serie A. Skąd taka postawa? Wanda Nara, żona piłkarza, spodziewa się kolejnego dziecka!

Icardi jakiś czas temu usłyszał od klubu jasny komunikat – “W Interze nikt nie wiąże z Tobą żadnych planów”. Rozpoczęły się wielkie poszukiwania, by znaleźć dla 26-latka nowy zespół. Choć początkowo wydawać by się mogło, że napastnik na takim poziomie nie będzie mieć problemu z brakiem ofert, transfer Icardiego nie jest łatwą sprawą. Kluby z innych lig nie wykazują odpowiedniego zainteresowania, natomiast negocjacje z włoskimi ekipami nie należą do najłatwiejszych.

Wydaje się jednak, że Mauro Icardi zostanie w Serie A. Według angielskich źródeł, piłkarz nie rozważa innej opcji, gdyż żona Argentyńczyka spodziewa się kolejnego dziecka. Mauro chce, by początkowe miesiące oraz lata życia, potomek spędził właśnie na Półwyspie Apenińskim.

Cały czas w kontekście przyszłego klubu napastnika wymienia się głównie jedną ekipę. Jest nią Juventus. “Stara Dama” zapewne będzie czekać do ostatnich chwil okna, by zrealizować transfer za bardzo atrakcyjną kwotę.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO