“Kierownik budowy? -Obecny.” Sadio Mane odwiedził swoje dzieło w rodzinnej wiosce
29.07.2019

Od dawna wiemy, że Sadio Mane – poza byciem świetnym piłkarzem – jest także wyjątkowym człowiekiem. Skromnym, pokornym, religijnym, dobrym dla innych. Teraz daje kolejny tego przykład.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

O wielkim sercu zawodnika przekonuje się właśnie Bambali, rodzinna wioska Senegalczyka. 27-letni skrzydłowy “The Reds” w dotkniętym biedą i wieloma innymi problemami rejonie postanowił wybudować… szkołę.

O tym pomyśle słyszeliśmy już jakiś czas temu, teraz jednak pomysły i deklaracje przerodziły się w czyny. Szkoła ufundowana przez Mane właśnie powstaje, a on sam nie zamknął na tym swojego udziału. Senegalczyk niedawno osobiście pojawił się w Bambali, rzucając okiem na trwające prace, przy okazji dając swoją obecnością radość wielu rodakom.

Zawsze cieszy, kiedy ci, którzy wydostali się z absolutnego dna i swoją pracą wdrapali się na szczyt, nie mają nagle głowy w chmurach. Kiedy nie odcinają się od swojej przeszłości, tylko wracają do niej nie tylko myślami, ale i czynami. By inni, którzy mają tak źle jak dawniej właśnie Mane, dostali coś dobrego, co im także da szansę na lepsze życie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO