Powód nieobecności Maguire’a? Kolega z zespołu zdradza przyczynę, wywołując falę śmiechu!
29.07.2019

Cały czas Harry Maguire łączony jest z przenosinami do Manchesteru United. Według mediów, “Czerwone Diabły” upatrzyły sobie w Angliku nowego lidera środka defensywy. Tym samym, wszelkie doniesienia odnośnie pozycji obrońcy w Leicester są burzliwie komentowane. Jak informowali w poniedziałek dziennikarze, Maguire nie wziął udziału w treningu zespołu. Kolega z drużyny zdradził powód nieobecności Harry’ego!

Kibice ekipy z Old Trafford z pewnością mięli nadzieję, że brak poniedziałkowego treningu Anglika wywołany jest spekulacjami odnośnie transferu zawodnika. Niestety, dla sympatyków “Czerwonych Diabłów” mamy złe wieści. Maguire nie wziął udziału w treningu z powodu zdrowotnych. Piłkarz nie pojawił się na murawie, gdyż miał najprawdopodobniej… problemy gastryczne.

Zdradził tę informację James Maddison, kolega Maguire’a z zespołu. Pomocnik umieścił tweeta, który jasno sugeruje, dlaczego Harry nie pojawił się na treningu. Defensor zapewne nie będzie wdzięczny koledze, że ten upublicznia takie informacje.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO