Lato mija, a ja… niczyj. Jose Mourinho wyraźnie tęskni za codziennością!
30.07.2019

Jak długo jeszcze? Takie pytanie coraz częściej może zadawać sobie Jose Mourinho. Portugalczyk nadal pozostaje bez pracy po ostatniej przygodzie na Old Trafford. Utytułowany szkoleniowiec ewidentnie tęskni za pracą. Potwierdza to wywiad 56-latka!

Po tym jak Jose Mourinho opuścił w grudniu 2018 roku Manchester United, Portugalczyka niejednokrotnie łączono z nowym stanowiskiem. Kluby z Premier League, Ligue 1 czy nawet Primeira Liga. Dodatkowo w grę wchodziła także praca w piłce reprezentacyjnej. Wszelkie spekulacje nie miały jednak pokrycia z rzeczywistością. Mourinho cały czas nie wrócił na ławkę trenerską.

Szkoleniowiec ewidentnie tęskni za “codziennością”. 56-latek wyznał w wywiadzie, iż wolny czas nie wpływa na niego tak dobrze, jak praca w piłce – Moi znajomi mówią mi “ciesz się swoim wolnym czasem, wolnym lipcem czy sierpniem, to miesiące, w których nie doświadczałeś urlopu”. Mówiąc szczerze, nie mogę się tym cieszyć. Nie jestem wystarczająco szczęśliwy. Tęsknie za moją piłką, mam odpowiednią motywację.

W ostatnim czasie liczba plotek odnośnie nowej pracy Jose Mourinho znacząco zmalała. Trudno na tę chwilę wskazać klub lub reprezentacje, w której będzie pracować Portugalczyk. Mając na uwadze słowa szkoleniowca, ciężko także sobie wyobrazić, by 56-latek objął jakiś zespół w trakcie sezonu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO