Wraca temat transferu Laurenta Koscielny’ego. Wróci do ojczyzny?!
01.08.2019

Po “strajku” Laurenta Koscielny’ego, temat transferu francuskiego defensora wyraźnie ucichł. Przez kilkanaście dni, żadna drużyna nie wyraziła odpowiedniego zainteresowania, by zasiąść do rozmów z Arenalem. Według ostatnich raportów z Anglii, nastąpił przełom w tej sprawie. Rennes zamierza powalczyć o zawodnika “Kanonierów”. 

11 lipca, Arsenal za pośrednictwem swoich mediów podał bardzo przykrą informację dla sympatyków londyńskiej ekipy. Kapitan zespołu, Laurent Koscielny odmówił wyjazdu na tournee do Stanów Zjednoczonych. Taką postawą piłkarz chciał wymusić transfer do ojczyzny już w trakcie trwającego okna.

Nie trzeba mówić, jak zareagował zarząd oraz kibice klubu. Fala krytycznych słów spadła na Koscielny’ego. Środkowy obrońca przy swojej postawie nie przemyślał jednak jednej kwestii. Jak zareagują kluby, które chcą defensora w swoich ekipach. Arsenal ustalił cenę za 33-latka, jednakże żadna drużyna z Ligue 1 nie zamierzała spełnić warunków.

Jak informuje Sky Sports, być może Laurent wybrnie z nieciekawej sytuacji. Rennes wznowiło bowiem zainteresowanie piłkarzem “Kanonierów”. Problem w tym, że zespół z Ligue 1 zamierza umiejętnie wykorzystać zgrzyty na linii Koscielny-Arsenal, by sprowadzić gracza za bardzo atrakcyjną kwotę. Aktualnie obie strony prowadzą negocjacje.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO