OFICJALNIE: Jedenasty transfer Aston Villi. Nowy bramkarz w ekipie beniaminka Premier League!
01.08.2019

To już powoli staje się nudne. Aston Villa wręcz oszalała na rynku transferowym. Nowym bramkarzem zespołu został Tom Heaton. Beniaminek Premier League ewidentnie stawia na ilość w letnim oknie transferowy. Czy z taką postawą pójdzie również jakość?

Wzmocnienie pozycji bramkarza to cel zarząd od początku okna. Media podawały kilka nazwisk, jednakże cały czas w grze był Tom Heaton. Aston Villa nie mogła przez kilka tygodni dojść do porozumienia z przedstawicielami Burnley. W ostatnich dniach, sprawa mocno nabrała tempa. Do tego stopnia, iż zespół z Birmingham ogłosił nowy transfer!

Tom Heaton zasilił drużyną za 8 milionów funtów. Według doniesień mediów, kwota może wzrosnąć do 8,5 miliona funtów, jeżeli spełnione zostaną wszelkie bonusy. Do tej pory klub nie podał szczegółów odnośnie długości kontraktu 33-latka.

Heaton w sezonie 2018/2019 rozegrał 19 spotkań w Premier League, puszczając 27 bramek oraz 4-krotnie zachowując czyste konto. Dla Burnley utrata bramkarza nie powinna być dotkliwa. W zespole nadal są Nick Pope oraz Joe Hart.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO