Leo Messi otrzymał karę od CONMEBOL. Argentyńczyk odłoży na chwilę reprezentacyjną koszulkę!
03.08.2019

Spore kontrowersje wywołała wypowiedź Leo Messiego po meczu o trzecie miejsce w Copa America. Jak dobrze pamiętamy, piłkarz Barcelony zasugerował, że w południowoamerykańskiej konfederacji panuje korupcja. Takie stanowisko nie mogło obejść się bez reakcji CONMEBOL. 32-latek otrzymał w sobotę karę za swoje zachowanie.

W rywalizacji z Chile, Messi dostał od sędziego bardzo kontrowersyjną czerwoną kartkę. Nic dziwnego, że dziennikarze tylko czekali na pomeczową wypowiedź zawodnika. Leo nie zawiódł mediów, wypowiadając kontrowersyjne słowa – Nie ma żadnych wątpliwości, że wszystko przygotowane jest pod Brazylię. Mam nadzieję, że VAR oraz sędziowie nie odegrają kluczowej roli w finale. Liczę, że Peru powalczy o zwycięstwo, jednakże to będzie bardzo trudne. Nie chcę być częścią tej korupcji, nie powinniśmy brać udziału w tym nieszczęściu, którego doznaliśmy na Copa America. 

Nie ma osób nietykalnych, dlatego Leo Messi otrzymał karę. Reprezentant Argentyny przez trzy najbliższe miesiące nie zagra w meczach swojego kraju. Dodatkowo piłkarz będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 41 tysięcy funtów.

Tym samym Argentyńczyk nie zagra do końca roku w koszulce “Albiceleste”. We wrześniu reprezentacja gwiazdy Barcelony zagra dwa mecze towarzyskie – z Chile oraz Meksykiem. Miesiąc później, kadra Scaloniego także na zasadach rywalizacji towarzyskiej rozegra starcie z reprezentacją Niemiec.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO