Brendan Rodgers komentuje sprzedaż Maguire’a – “To niewyobrażalny interes”
03.08.2019

Kolejne okno, kolejny rekord transferowy pobity. Tym razem będziemy musieli odnotować zmianę przy tytule najdroższego defensora w historii. Zostanie nim Harry Maguire. Anglik jest już o krok od przenosin do Manchesteru United. Potwierdza to chociażby wypowiedzieć Brendana Rodgersa. Szkoleniowiec Leicester otwarcie mówi o utracie defensora. 

Media na Wyspach nie są do końca zgodne co do kwoty całego transferu. Niektóre źródła mówią o 80 milionach funtów, pojawiają się jednak głosy o kwocie w wysokości 85 milionów funtów. Przy dwóch scenariuszach spełni się jedno założenie – Harry Maguire zostanie najdroższym obrońcą w historii piłki nożnej.

Utratę swojego filara defensywy postanowił skomentować Brendan Rodgers. Trener “Lisów” ma świadomość jaki interes ubił klub – Uzgodniono już kwotę transferu. Naszym zadaniem jest patrzeć w przyszłość. To niewyobrażalny interes, jednakże jak zobaczysz na rynek, zdasz sobie sprawę, jakie są realia. To światowej klasy zawodnik i dobry człowiek. Miał świadomość zainteresowania ze strony Manchesteru United, ale cały czas pozostawał profesjonalistą. 

Ogromny zastrzyk gotówki dla Leicester do niewątpliwy powód do radości. Pojawia się jednak mały problem. Do końca okna transferowego pozostało zaledwie kilka dni. Trzeba założyć, że przedstawiciele mistrza Anglii z sezonu 2015/2016 mają już dawno ułożony plan odnośnie następcy angielskiego defensora.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO