Paul Pogba zaczyna ponownie marudzić. Francuz jednak nie ma problemów zdrowotnych?
03.08.2019

Już za kilka dni zamyka się okno w Premier League. Kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej nie będą mogły wzmacniać swoich drużyn. Można zatem przypuszczać, że po 8 sierpnia zespołów nie opuszczą także czołowi gracze. Zbliżający się deadline oznacza ostatnią szansę na wielkie transfery. Według doniesień mediów, Paul Pogba najwidoczniej nadal zastanawia się nad swoją przyszłością. 

Temat przenosin Francuza mocno ucichł. W pewnym momencie wydawało się, że żaden transfer nie dojdzie do skutku. Spekulacje ponownie odżyły, gdy Francuz nie znalazł się w składzie, który pojechał do Cardiff. Ole Gunnar Solskjaer postanowił jednak szybko uspokoić kibiców, twierdząc, że pomocnik ma tylko niegroźne problemy z plecami.

Inne światło na tę sytuację rzucają hiszpańskie media. Jak twierdzi dziennikarz El Chiringuito, Jose Alvarez Haya, powód nieobecności Paula Pogby nie jest związany z żadnym urazem. Francuz odmówił wyjazdu z powodu aktualnej sytuacji. Mowa konkretnie o niezrealizowanym transferze do Realu Madryt.

Przy wszystkich spekulacjach, jedno jest pewne. Cała sytuacja będzie nieco bardziej zrozumiała tuż po zakończeniu okna transferowego w Premier League. Jeśli Manchester United nie sprowadzi na Old Trafford żadnego nowego pomocnika, transfer Pogby będzie praktycznie niemożliwy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO