Real Madryt z „zabawną” ofertą za Pogbę. To koniec marzeń o Francuza?
05.08.2019

Czy to rzeczywiście koniec sagi transferowej związanej z przenosinami Paula Pogby do Realu Madryt? Wszystko na to wskazuje. „Królewscy” po raz ostatni spróbowali przekonać „Czerwone Diabły” do sprzedaży pomocnika, ale i tym razem spotkali się z twardą odmową.

Jeśli wierzyć doniesieniom Paula Hirsta z „The Times” – trudno się temu dziwić. Ekipa ze stoicy Hiszpanii zaoferowała bowiem kwotę w wysokości 30 milionów euro wraz z Jamesem Rodriguezem. Taka propozycja nie została dobrze przyjęta na Old Trafford, gdzie wycenia się 26-latka na ponad 170 milionów euro.

To dość zabawna propozycja zważywszy na różnice w oferowanych kwotach. Teraz wszystkie siły powinny zostać rzucone na sfinalizowanie transferu Donny’ego van de Beeka, który jest wyceniany na trzy razy mniej aniżeli Pogba. Holender zdradził w sobotę, że Real wykazuje nim spore zainteresowanie, zatem transfer być może jest już o krok od finalizacji

Menedżer Manchesteru, Ole Gunnar Solskjaer, kilka dni temu ponownie potwierdził, że Francuz zostanie w jego zespole. Do końca transferowego okienka pozostało zaledwie trzy dni. Głównie dlatego trudno sobie wyobrazić, że United odda tak ważnego zawodnika bez znalezienia odpowiedniego następcy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO