“Panie, dej pan wincyj”. Leicester smakuje problemów bogaczy
05.08.2019

Leicester City zdobywając mistrzostwo Anglii nieco ponad trzy lata temu na stałe znalazło sobie kawałek miejsca w naszych sercach. Problemy, z jakimi potem zmagała się drużyna wydają się być zażegnane, a “Lisy” zbroją się, by powalczyć z innymi o miejsce tuż za wielkim TOP6 (a może coś więcej?).

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Dziewiąta drużyna poprzedniego sezonu Premier League jest zarządzana w naprawdę mądry sposób. Drużynę przejął Brendan Rodgers, a na King Power Stadium pojawiło się kilku ciekawych zawodników, z Yourim Tielemansem i Ayoze Perezem na czele.

Podobno od przybytku głowa nie boli, ale po otrzymaniu ponad 80 milionów funtów władze Leicester City mają nad czym myśleć. Drużynę opuścił właśnie absolutny filar defensywy ostatnich dwóch lat, czyli Harry Maguire. Biorąc pod uwagę, że koniec okna transferowego w Anglii tuż tuż, przydałoby się pomyśleć nad jakimś zastępstwem.

Tu właśnie pojawia się problem – każdy klub, którego zawodnikiem zainteresowanie przejawią “Lisy”, życzy sobie ogromnych pieniędzy. Za Nathana Ake Bournemouth ma żądać ponad 75 (!) milionów, a Burnley pozwoliłoby odejść Jamesowi Tarkowskiemu w zamian za 40 milionów.

Jeśli Leicester chce kupić kogoś sprawdzonego na angielskich boiskach, słono za to zapłaci. Obserwujemy tu “syndrom Barcelony”, która po sprzedaży Neymara także musiała się liczyć z tym, że rywale doskonale wiedzą o jej stanie konta.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO