Kiedy po bramce zamiast pajacować, dajesz przekaz światu. Niezwykła “cieszynka” zawodnika Philadelphii
05.08.2019

DAB’owanie, rewolwery, tornado, krzyżowanie rąk, ślizgi po murawie, salta… Piłkarze z roku na rok zadziwiają coraz bardziej celebrując swoje trafienia. Okazuje się, że można to zrobić naprawdę w wyjątkowy sposób.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

“Cieszynka” to pojęcie istniejące w piłce od stosunkowo niedawna. Dekady temu po zdobyciu bramki zawodnicy po prostu podskakiwali z radości i grali dalej. Obecnie obserwujemy najróżniejsze formy tejże “przypadłości”, która stała się dla wielu niemal znakiem wizerunkowym.

Podczas gdy wielu zawodników wykonuje swoje znane gesty lub po prostu pajacuje, Alejandro Bedoya wpadł na coś innego. Zawodnik Philadelphia Union po tym, jak w trzeciej minucie starcia z DC United dał swojej drużynie prowadzenie, podbiegł do narożnika i przejął znajdujący się tam mikrofon krzycząc: “Kongresie, zrób coś! Skończmy z przemocą z użyciem broni palnej!”

Były reprezentant USA wykorzystując fakt, że piłka jest środkiem masowego przekazu, zwrócił uwagę na problem, który w Stanach wciąż urasta do dużej rangi. Czy to było potrzebne? Tu zdania mogą być podzielone. Niektórzy nie lubią, kiedy do piłki wplątuje się rzeczy z nią niezwiązane. Mimo wszystko zostało to zrobione w dobrej wierze i możemy temu przyklasnąć. Chyba lepsze to, niż najróżniejsze tańce…

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO