Bayern chce “swojego” Jadona Sancho. Niemiecki klub zainteresowany młodym piłkarzem Arsenalu!
07.08.2019

Okno transferowe w wykonaniu Bayernu nieco odbiega od wielkich zapowiedzi przedstawicieli niemieckiego zespołu. Mistrz Bundesligi miał szaleć na rynku, a tymczasem zespół wzmocnił przede wszystkim defensywę. Można przypuszczać, że klub sprowadzi jeszcze ofensywnych graczy lub zawodników środka pola. Jak informują media, Bayern rozważa złożenie oferty za Joe Willocka. 

19-letni Anglik ma za sobą bardzo dobry okres przygotowawczy. Willock wystąpił praktycznie w każdym meczu “Kanonierów”, który został rozegrany w ramach przedsezonowych sparingów. Joseph opuścił tylko pierwsze spotkanie, w którym i tak wystąpili zawodnicy U-18 lub U-23. Progres nastoletniego zawodnika potwierdza fakt, iż Unai Emery wystawił Anglika w ostatnim meczu przeciwko Barcelonie.

Nic dziwnego, że Bayern chętnie rozpatruje sprowadzenie utalentowanego gracza. W szeregach niemieckich zespołów panuje bardzo dobra opinia odnośnie młodych graczy z Wysp. Taką tezę wykreowały przede wszystkim genialne występy Jadona Sancho. Wiele ekip z Bundesligi ma teraz nadzieję, że uda im się sprowadzić do swojego składu zawodnika pokroju Sancho.

Można przypuszczać, że Arsenal łatwo nie przystanie na napływające oferty z Monachium. Unai Emery mocno wierzy w 19-latka co potwierdzają regularne występy Willocka w pierwszej drużynie. W takiej sytuacji dużo zależeć może od samego zawodnika.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO