Romelu Lukaku ukarany przez klub i trenera. Ole Gunnar Solskjaer stracił cierpliwość!
07.08.2019

Patrząc na postawę Romelu Lukaku, trudno wyobrazić sobie, by Belg rozpoczął razem z drużyną sezon 2019/2020. Napastnik zaczyna poważnie drażnić swój klub oraz sztab szkoleniowy. 26-latek miał otrzymać grzywnę za nieusprawiedliwioną nieobecność. Na tym nie skończą się kłopoty belgijskiego zawodnika.

Cała sprawa rozpoczęła się w poniedziałek. Jeden z dziennikarzy umieścił zdjęcie Romelu Lukaku z ośrodka treningowego Anderlechtu. Po chwili spekulacji okazało się, że napastnik otrzymał zgodę na pobyt w Brukseli, gdyż piłkarze Manchesteru United mieli dzień wolny. Sytuacja zmieniła się już we wtorek. Lukaku nie wrócił do Anglii na trening zespołu, co poważnie rozdrażniło zarząd “Czerwonych Diabłów”.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Klub postanowił ukarać niesfornego piłkarza karą grzywny w wysokości 400 tys. funtów. Tak twierdzą angielskie media. Romelu zdając sobie sprawę, że w obecnej sytuacji dalszy pobyt w Belgii nie ma sensu, wrócił do Manchesteru i zjawił się na treningu swojego zespołu.

Postawą zawodnika mocno rozczarowany był Ole Gunnar Solskjaer. Jak poinformował Adam Crafton, dziennikarz The Athletic, norweski szkoleniowiec oddelegował 26-latka do drużyny U-23. Przy takiej sytuacji, Solskjaer nie zamierza włączać napastnika do pierwszego zespołu.

Wielu kibiców “Czerwonych Diabłów” z pewnością zadaje sobie pytanie. Kiedy wyjaśni się przyszłość belgijskiego piłkarza. Kluczowym momentem może okazać się koniec okna transferowego w Anglii. Jeśli Manchester United sprowadzi nowego snajpera do klubu, przenosiny Lukaku do Włoch będą bardzo prawdopodobne.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO