Sensacyjne wieści z Anglii. David Luiz chce opuścić Chelsea na rzecz głównego rywala z Premier League!
07.08.2019

Istne szaleństwo. Tak w skrócie możemy opisać ostatnie godziny odnośnie informacji o Davidzie Luizie. Według źródeł L’Equipe, Brazylijczyk chce przenieść się do Arsenalu. Wiadomości odnośnie postawy piłkarza potwierdzili dziennikarze związani z Chelsea!

Początkowo wieści francuskich mediów przyjęto z bardzo dużym dystansem. Przecież David Luiz kilka miesięcy temu podpisał dwuletni kontrakt z “The Blues”. Zarząd klubu zrobił ukłoń w kierunku zawodnika, przedłużając umowę o dwadzieścia cztery miesiące, a nie jak to ma w zwyczaju, o jeden rok (w przypadku piłkarzy powyżej 30 roku życia).

Informacje na temat postawy Brazylijczyka potwierdzili dziennikarze związani z Chelsea. Matt Law czy Simon Johnson poinformowali o braku obecności 32-latka na środowym treningu zespołu. Takim zachowaniem obrońca zamierza wymusić transfer do rywala z tego samego miasta.

David Ornstein (dziennikarz BBC) przyznał natomiast, iż Arsenal rzeczywiście rozważa Luiza jako wzmocnienie środka obrony. Jak na razie klub z Emirates nie wystosował żadnej oferty. Chelsea zamierza rozpatrzyć wszelkie propozycje.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO