Sandro Kulenović nadal z Legią. Ważne wzmocnienie zespołu przed meczem w LE!
08.08.2019

Sandro Kulenović zostaje w Legii. Przynajmniej na razie. Tym samym chorwacki napastnik może pomóc swojej drużynie w ważnym meczu kwalifikacyjnym do Ligi Europy. Przy całym obrocie spraw dobrze wyszła przede wszystkim Legia, gdyż transfer 19-latka i tak wydaje się kwestią czasu.

O Kulenovicia mocno zabiegał beniaminek Championship, Barnsley. Angielska ekipa zamierzała pobić swój rekord transferowy, by sprowadzić zawodnika wielokrotnego mistrza Polski. Legioniści mieli bowiem otrzymać za napastnika 2,7 miliona euro. Przenosiny Chorwata do nowego zespołu wydawały się już tylko kwestią czasu.

Nowe światło na tę sprawę rzucił Aleksandar Vuković podczas konferencji prasowej przed mezem z Atromitosem. Trener Legii poinformował, iż Sandro Kulenović może wystąpić w meczu przeciwko greckiej ekipie –  Dzisiaj zdążyłem się z Sandro Kulenoviciem przywitać. Nie przewiduję niczego innego w najbliższym czasie. Kulenović jedzie z nami do hotelu i będzie brany pod uwagę podczas meczu z Atromitosem.

Pobyt Chorwata z drużyną  może dać jasno do zrozumienia, iż transfer 19-latka do Barsnley nie wydarzy się w trakcie tego okna transferowego. Zespoły z Premier League i Championship mogą jeszcze dokonywać zakupów do czwartku godziny 18:00 polskiego czasu. Nie oznacza to jednak, że Sandro Kulenović nie opuści Legii tego lata. Jak przyznał sam agent Chorwata, napastnikiem interesuje się kilka klubów.

Tym samym bardzo dobrą decyzję podjęła Legia. Można przypuszczać, że do klubu wpłyną jeszcze inne oferty, które pozwolą sprzedać piłkarza za te same lub jeszcze większe pieniądze. Obecność napastnika w meczu z greckim rywalem może okazać się kluczowa. Przekonał się o tym Piast, który sprzedał Joela Valencię tuż przed spotkaniem w Lidze Europy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO