Transfer Sane upadnie na ostatniej prostej?
08.08.2019

Robert Lewandowski w ostatnim wywiadzie przyznał, że transfer Leroya Sane nie powinien być zamknięciem transferowego okienka przez Bayern. Najnowsze informacje z pewnością zasmucą Polaka, ponieważ przenosiny Niemca do Monachium bardzo mocno się skomplikowały.

Tę transakcję może zablokować bowiem kontuzja kolana, której 23-latek doznał podczas meczu o Tarczę Wspólnoty przeciwko Liverpoolowi. Dzisiejsze doniesienia Christiana Falka ze „SportBilda” oraz dziennikarzy „The Athletic” informują nawet o zerwanych więzadłach w kolanie, co może wykluczyć go z gry w nadchodzącym sezonie.

Jeśli doniesienia się potwierdzą, trudno się spodziewać, że ten transfer dojdzie do skutku w obecnym okienku. Bayern może kupować zawodników aż do 2 września, także dzisiejszy Deadline Day w Anglii niezbyt ich interesuje. Mimo to mistrz Niemiec jak najszybciej powinien poszukać alternatywy dla skrzydłowego City.

Całą sytuację komplikuje spora wycena „Obywateli”, którzy oczekują aż 135 milionów funtów za swojego zawodnika. Do tej pory jednak mogliśmy mieć nadzieję, że w końcu obie strony dojdą do porozumienia. Teraz, w obliczu groźnej kontuzji, raczej nie wydaje się to możliwe.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO