Władze Manchesteru United zadowolone z własnej pracy. Co na to kibice?
09.08.2019

Pomimo wydania 140 milionów funtów, fani Manchesteru United oczekiwali znacznie lepszego okienka w wykonaniu „Czerwonych Diabłów”. Działaczom klubu zarzuca się przede wszystkim brak zakupu następcy Romelu Lukaku oraz Andera Herrery.

Według informacji „BBC”, zarządcy ekipy z Old Trafford są zadowoleni z letnich wzmocnień. Największym problemem w poprzednim sezonie była defensywa, w której pojawiły się dwa spore wzmocnienia. Po zakończeniu okienka przyszedł czas na inne kluczowe kwestie związane z działaniem klubu, między innymi powołanie dyrektora technicznego.

Początkowo taka osoba miała zostać mianowana tuż po zwolnieniu Jose Mourinho. Przez kilka miesięcy Ole Gunnar Solskjaer działał jednak w istniejącej strukturze i raczej nie narzekał na ten fakt. Wśród kandydatów do tej roli głównie wymieniano byłych zawodników, między innymi Rio Ferdinanda oraz Darrena Fletchera. Póki co żadnemu z nich nie złożono jeszcze oficjalnej oferty.

Pomimo wielu protestów ze strony kibiców, głównie w mediach społecznościowych, Ed Woodward wydaje się zadowolony z obecnego funkcjonowania klubu. Wiceprezes United wierzy, że ponad 30 punktów straty do rywali z Manchesteru nie uda im się zniwelować podczas jednego okienka, a największym dowodem przebudowy są nowe kontrakty Rashforda, Martiala czy De Gei.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO