De Laurentiis drwi z Maguire’a? “Jeśli on tyle kosztował, to Koulibaly…”
09.08.2019

Po tygodniach, a może i nawet miesiącach podchodów i przepychanek, Manchester United ostatecznie dopiął swego i wyciągnął z Leicester City Harry’ego Maguire’a. By tego dokonać, musiał jednak słono zapłacić. Wiele osób nie rozumie, jak można było zapłacić tak wielkie pieniądze.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jedną z nich jest Aurelio De Laurentiis, właściciel SSC Napoli. 70-latek znany ze specyficznego charakteru i podejścia do wielu kwestii, nie omieszkał podzielić się swoją opinią na ten temat. Czy Manchester United dobrze zrobił? Czy warto starać się za wszelką cenę dopiąć ten transfer?

– W Anglii, płacą oni 85 milionów funtów za Maguire’a. W Napoli, zapłaciłbym może 30-35 milionów. Mając to na uwadze, myślę że wartość Koulibaly’ego to jakieś 250 milionów, skoro oni zapłacili tak dużo za tego gościa – stwierdził Włoch.

Cóż, nie od dziś wiemy, że De Laurentiis swoich zawodników uważa za największe skarby na świecie, a “K2” za obrońcę, jakiego świat nie widział. Jako właściciel oczywiście ma do tego prawo, jednak zawodnik jest wart tyle, ile ktoś może za niego zaoferować. Koulibaly to skała, jednak można mieć duże obawy, czy jest obecnie w TOP3, a może i TOP5 stoperów na świecie. 250 milionów? Jeśli ktoś chciałby dać za 28-latka 100, De Laurentiis i tak powinien uznać, że śni.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO