Lampard: “Uwielbiam słuchać, że nie będziemy w TOP4”
10.08.2019

W piątkowy wieczór w końcu doczekaliśmy się powrotu Premier League, a w pierwszym meczu sezonu Liverpool rozbił na Anfield 4:1 Norwich. W oczekiwaniu na zobaczenie w akcji pozostałych drużyn, już ostrzymy sobie zęby na niedzielny hit, czyli starcie Manchesteru United z Chelsea.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Obie wielkie angielskie drużyny zaczynają kampanię pełne obaw. Chelsea po zmianie trenera i zakazie transferowym nie mogła wzmocnić składu, natomiast Manchester United wyraźnie przespał okienko, realnie wzmacniając jedynie defensywę. W przedsezonowych przewidywaniach właśnie te drużyny wskazuje się jako kandydatów do piątego i szóstego miejsca.

Nieco inne zdanie ma Frank Lampard, który wcale nie uważa, że jego Chelsea jest na przegranej pozycji w rywalizacji z Manchesterem City, Liverpoolem, Tottenhamem czy Arsenalem.

– Kocham to. Uwielbiam słuchać radia i słyszeć te wszystkie przewidywania mówiące, że nie będziemy w czołowej czwórce. To oznacza, że stoimy przed wyzwaniem, a nie ma nic lepszego zarówno w życiu jak i w piłce, niż udowodnienie ludziom, że byli w błędzie – stwierdził Lampard.

Bojowa postawa jest zawsze w cenie i trzymamy kciuki, by zarówno Chelsea jak i Manchester United trzymały się blisko czwórki uważanej obecnie za najmocniejszą. Jak będzie naprawdę? Czy Chelsea faktycznie rzuci wyzwanie reszcie? Odpowiedź poznamy w najbliższych miesiącach.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO