Oezil i Kolasinac poza składem Arsenalu. Problemy pozaboiskowe dużo większe, niż sądzono
10.08.2019

Już w niedzielę Arsenal uda się na St. James’s Park, by zainaugurować sezon Premier League pojedynkiem z Newcastle. Unai Emery nie będzie mógł jednak liczyć na wszystkich swoich podopiecznych. Co ciekawe, nie ze względu na kontuzje czy słabą dyspozycję.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Niedawno świat obiegł film, na którym Sead Kolasinac broni siebie i Mesuta Oezila odpierając atak – na szczęście dość nieudolnych – nożowników. Niebezpieczna sytuacja skończyła się dobrze, a nagranie stało się nawet w pewnym sensie “humorystyczne”.

Kiedy wydawało się, że ten incydent jest przeszłością, demony wróciły. Okazuje się, że obaj zawodnicy wciąż są na “celowniku” i pojawiają się kolejne sytuacje, nad którymi już pracuje policja. Arsenal wydał komunikat, że właśnie ze względów bezpieczeństwa Oezil i Kolasinac nie znajdą się w kadrze na mecz ze “Srokami”.

Doszło nawet do tego, że po pierwszym ataku, po którym wścibskie kamery pokazały całemu światu dom Oezila, ten zatrudnił prywatną ochronę. Mamy nadzieję, że problemy zostaną szybko rozwiązane, a zawodnicy i ich rodziny będą mogły spokojnie skupić się na swoich zajęciach.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO