Jose Mourinho wraca do angielskiej piłki. Portugalczyka nadal jednak nie zobaczymy na ławce trenerskiej!
10.08.2019

Wygląda na to, że wyczekiwany powrót Jose Mourinho na ławkę trenerską trzeba przełożyć o kilka miesięcy. Duża grupa kibiców miała nadzieję, że Portugalczyk przed startem sezonu 2019/2020 podejmie pracę w nowym klubie. Mourinho zdecydował się na zupełnie inną działalność. 

Jak nie teraz, to kiedy? Takie pytanie przed startem przygotowań do nowego sezonu zadawali sobie sympatycy portugalskiego szkoleniowca. Jose Mourinho mógłby objąć drużynę w najlepszym możliwym momencie dla trenera. Do takiego scenariusza jednak nie doszło. Po starcie rozgrywek w Premier League i zaawansowanych przygotowaniach w innych ligach można jedynie gdybacie, jakie (i czy w ogóle miał) propozycje otrzymał Jose.

Ku zaskoczeniu niektórych, Mourinho ostatecznie wybrał dalszą pracę w telewizji. Portugalczyk podczas rozgrywek 2019/2020 będzie pełnić rolę eksperta w Sky Sports. Oczywiście szkoleniowiec odpowiadać będzie za Premier League.

Debiut w angielskiej telewizji 56-latek zaliczy już w tę niedzielę. Na Old Trafford Manchester United podejmie Chelsea. Jest to zatem idealna okazja, by w studiu pojawił się Jose Mourinho. Portugalczyk w swojej trenerskiej karierze prowadził obie ekipy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO