Real Madryt odłoży jeden transfer na kolejny rok?
11.08.2019

Problemy z intensywnością Toniego Kroosa oraz Luki Modricia sprawiły, że Real Madryt przez całe okienko rozglądał się za kupnem środkowego pomocnika. Do tej pory jednak nie udało im się zakontraktować nikogo do tej strefy boiska, a ostatni kandydat nie przeniesie się do stolicy Hiszpanii podczas tego okienka.

Zgodnie z informacjami „El Mudno Deportivo”, Donny van de Beek nie trafi tego lata do „Królewskich”. Po odejściu Matthijsa De Ligta oraz Frenkiego De Jonga, Ajax nie ma zamiaru sprzedawać kolejnego kluczowego piłkarza w tym okienku, aby utrzymać odpowiedni balans w zespole.

Raporty z Hiszpanii donoszą, że Real osiągnął już porozumienie z klubem na temat umowy wartej 50 milionów euro i skontaktował się z agentami zawodnika. Półfinalista tegorocznej Ligi Mistrzów ostatecznie jednak zrezygnował z tej transakcji oraz jednocześnie zaproponował transfer w przyszłym sezonie.

Kluby w La Liga mogą kupować zawodników aż do 2 września. Czy Real zatem pójdzie na taki układ i zrezygnuje z poszukiwaniu innych celów dla Van de Beeka? Alternatyw na obecny rynku raczej brakuje, po tym jak Manchester United zażądał za Paula Pogbę ponad 160 milionów euro.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO