Mourinho wraca do przeszłości. Portugalczyk nadal ma żal za brak transferu Maguire’a
11.08.2019

Jose Mourinho będąc obecny w dzisiejszym studio „Sky Sports” z zazdrością w oczach spoglądał na grę Manchesteru United przeciwko Chelsea. Najbardziej boleć musiał go widok w czerwonej koszulce Harry’ego Maguire’a, którego Portugalczyk pragnął kupić już przed poprzednim sezonem.

„Czerwone Diabły” rozgromili ekipę ze Stamford Bridge 4-0, a zawodnikiem meczu został wybrany najdroższy obrońca świata. Reprezentant Anglii zagrał świetne spotkanie i wejście do drużyny ma doprawdy dobre. Defensywa w tym spotkaniu oczywiście nie ustrzegła się kilku błędów, ale w starciu z takim rywalem jest to wytłumaczalne.

Portugalczyk zapytany podczas wizyty w „Sky Sports” o swój ostatni sezon w United odparł:

– Nie sądziłem, że będziemy walczyć o tytuł. Kiedy powiedziałem o drugiej lokacie w sezonie 2017/2018 jako o czymś niezwykłym, wielu ludzi ze mnie drwiło. A nasze wyniki udowodniły moją rację, po prostu mówiłem to co czułem i nie bawiłem się słowami. Nie byłem przekonany co do naszej polityki transferowej, ponieważ nie zrobiliśmy wystarczająco wiele.

– Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Oczywiście powinni skupić się także na Lidze Europy, ale najważniejsze rozgrywki to Premier League. Gdy do nich podchodzisz, szatnia musi czuć przekonanie o możliwości wygrania tego tytułu. Jeśli tego nie czują, będą mieć kłopoty. Miejsce w TOP4 powinno być dla tego obecnego zespołu dobrym osiągnięciem – kończy Mourinho.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO