Wielka rewolucja piłkarskiego obuwia o krok. Raheem Sterling otrzyma za nią gigantyczne pieniądze!
12.08.2019

Marka „Air Jordan” od ponad roku nieśmiało stara się wejść w piłkarski rynek. Po owocnej współpracy z PSG, przyszedł czas na wykonanie kolejnego kroku. Tym razem Nike wykorzysta swój brand w docelowym miejscu – na obuwiu jednego z najbardziej popularnych zawodników Premier League

Według informacji „Telegraph”, Raheem Sterling otrzymał propozycję lukratywnego kontraktu od właścicieli „Air Jordan”, którzy postarają się przekonać Anglika do pewnej rewolucji. Do tej pory amerykańska firma pod tym szyldem nie sprzedawała swoich butów piłkarskich, zaopatrując między innymi największe gwiazdy NBA oraz zawodników baseballu. Od tego kontraktu ma nadejść jednak pewna rewolucja, dzięki której skrzydłowy może zarobić 100 milionów funtów.

Marka „Air Jordan” została stworzona przez Nike w 1984 roku głównie dla Michaela Jordana. Gwiazda NBA skutecznie promowała ten produkt i dziś jest to jeden z najbardziej popularnych modeli butów na świecie.

W ostatnich miesiącach kariera Anglika nabrała wielkiego tempa. Podpisany kontrakt z Manchesterem City do 2023 roku o wartości 300 tysięcy funtów tygodniowo to jak się okazuje dopiero początek. 24-latek już teraz jest określany najbardziej popularnym angielskim piłkarzem, a nowe deale reklamowe z EA Sports, Gillette, H&M czy Microsoftem muszą robić wrażenie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO