Philippe Coutinho jednak opuści Barcelonę? Trwają rozmowy!
12.08.2019

Sporo uwagi poświęcają media Philippe Coutinho w trakcie letniego okna transferowego. Brazylijczyk od kilku dobrych tygodni przymierzany jest do opuszczenia Barcelony. Tym razem transfer zawodnika “Dumy Katalonii” wydaje się całkiem prawdopodobny. O piłkarza zabiega bowiem Bayern!

Temat Coutinho był bardzo żywy przed zamknięciem okna transferowego w Anglii. Wszystko za sprawą doniesień francuskiego L’Equipe. Według wspomnianego źródła, Barcelona zaoferowała Coutinho Arsenalowi, a “Kanonierzy” mieli rozważać ewentualne wypożyczenie piłkarza. Po tych doniesieniach do gry o podpis Brazylijczyka dołączyły dwie inne angielskie ekipy – Tottenham oraz Manchester United. Ostatecznie żaden klub z Premier League nie sprowadził 27-latka do siebie.

Fiasko transferu zawodnika na Wyspy nie zakończyło dyskusji odnośnie przyszłości Coutinho. Tym razem zainteresowanie piłkarzem wykazuje Bayern. Niemiecka ekipa chce przed końcem okna wzmocnić ofensywę, a gracz Barcelony wydaje się dobrym kandydatem. Jak informuje włoski dziennikarz Nicolo Schira, przedstawiciele ekipy z Monachium mają już prowadzić rozmowy z agentem Coutinho. Sama Barcelona zgodziła się na wypożyczenie zawodnika z opcją wykupu. Bayern musi jednak pokryć całą pensję piłkarza.

Sytuacji przygląda się PSG. Paryski klub mógłby wynegocjować sprowadzenie Philippe Coutinho przy ewentualnym transferze Neymara na Camp Nou. Na ten moment to jednak mistrz Niemiec wydaje się liderem w wyścigu o podpis Brazylijczyka.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO