Gigantyczna podwyżka dla Eriksena. Duńczyk odrzuci kolejną propozycję?
13.08.2019

Sobotnie spotkanie z Aston Villa udowodniło, że Christian Eriksen nadal jest kluczowym zawodnikiem Tottenhamu. Klub z Londynu po wejściu Duńczyka momentalnie odmienił swoją grę i wygrał z „The VIllans”. Czy 27-latek zatem rzeczywiście powinien odejść ze “Spurs”?

Według informacji „Daily Mail”, ekipa Mauricio Pochettino przygotowuje dla pomocnika nową, o wiele bardziej atrakcyjną umowę. Obecnie jego wynagrodzenie oscyluje w granicach 80 tysięcy funtów tygodniowo. Jak na tej klasy piłkarza nie jest to kwota zbyt wygórowana. Wraz z podwyżką ta gaża wzrosłaby do 200 tysięcy funtów.

Dla reprezentanta Danii pieniądze nie są jednak kluczowe. Istnieją pewne obawy, że nawet to nie przekona go do pozostania w stolicy Anglii. Jego obecny kontrakt wygasa już za 11 miesięcy, co oznacza, że nawet w styczniu zawodnik jest w stanie negocjować z innymi klubami na temat wolnego transferu w kolejnym, letnim okienku.

Oczywiście do transferu może dojść także teraz. Zainteresowanie Eriksenem wykazuje Real Madryt, Juventus oraz Atletico. „Stara Dama” z chęcią poczeka do kolejnego sezonu, by ściągnąć go na zasadzie wolnego transferu. Na ten scenariusz nie chce pozwolić przede wszystkim Daniel Levy, który, jeśli wypuści swoją gwiazdę z drużyny za darmo, straci kilkadziesiąt milionów funtów.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO