Icardi może opuścić Serie A? Na horyzoncie pojawiła się nowa opcja!
13.08.2019

W kontekście Mauro Icardiego od początku letniego okna wymienia się tylko jeden wybór – pozostanie w Serie A. Zespoły z europejskich lig nie są specjalnie zafascynowane argentyńskim napastnikiem. Po kilku tygodniach ciszy, pojawiło się nowe rozwiązanie. Według doniesień włoskich mediów, przedstawiciele Monaco baczniej obserwują sytuację piłkarza Interu.

Wydaje się wręcz pewne, że Icardi opuści Mediolan. Romelu Lukaku po transferze z Manchesteru United przejął numer na koszulce Argentyńczyka. Nadal jednak kwestia transferu Mauro nie jest rozwiązana. Co prawda liderem w wyścigu (o ile taki istnieje) o podpis napastnika jest Juventus, jednakże “Stara Dama” niespecjalnie spieszy się z realizacją transakcji. Klub z Turynu ma nadzieję, że pod koniec okna Icardi będzie dostępny za bardzo atrakcyjne pieniądze.

Trudną sytuację Mauro być może wykorzysta Monaco. Zespół z Ligue 1 bacznie obserwuje sytuację piłkarza. Jak donoszą dziennikarze Gianluki Di Marzio, przedstawiciele drużyny poinformowali zarząd Interu o swoich intencjach. Klub chciałby sprowadzić Mauro Icardiego do siebie. Trudno jednak na ten moment mówić o jakichkolwiek konkretach.

Realizacja całej transakcji ze strony Monaco wydaje się niełatwa, gdyż sam zawodnik ma wyrażać chęć dalszej gry w Serie A. Z tego też powodu na dobrej pozycji jest Juventus. Jeśli jednak przedstawiciele “Starej Damy” zbyt długo będą realizować przenosiny Argentyńczyka, to ktoś z dwójki Roma-Napoli może uprzedzić mistrza Włoch.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO