Manchester United zamierza przedłużyć kontrakt z defensorem!
15.08.2019

Patrząc na start “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2019/2020 na szczególną uwagę zasługuje linia obrony. Transfery Maguire’a i Wan-Bissaki okazują się jak na razie strzałem w dziesiątkę. Nic dziwnego, że sztab szkoleniowy Manchesteru chciałby ukształtować żelazną czwórkę defensorów. Dlatego też, Victor Lindelof otrzyma propozycję nowego kontraktu!

Szwed wyróżniał się na tle swoich kolegów w obronie podczas ubiegłej kampanii. Wielu kibiców tuż po rekordowym transferze Maguire’a typowało właśnie 25-latka jako partnera Anglika do środka defensywy. Taką decyzję podjął także Ole Gunnar Solskjaer przed meczem z Chelsea. Linia obrony “Czerwonych Diabłów” w rywalizacji z londyńską ekipą spisała się bez zarzutów.

Można przypuszczać, że czwórka, która rozegrała spotkanie z “The Blues” będzie bardzo często wychodzić na ligowe spotkania. Manchester United nie zamierza mieć problemów ze spekulacjami odnośnie przyszłości swoich obrońców, dlatego Victor Lindelof otrzyma ofertę nowego kontrakt. Według angielskich mediów, Szwed otrzyma propozycję sześcioletniego kontraktu, na mocy którego będzie zarabiać 150 tys. funtów tygodniowo.

Postawa zarządu “Czerwonych Diabłów” jest podyktowana m.in. zainteresowaniem piłkarzem ze strony innych europejskich zespołów. Jakiś czas temu Barcelona miała rozpatrywać możliwość sprowadzenia 25-latka na Camp Nou.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO