Zwrot akcji ws. Jamesa. Przyszłość Kolumbijczyka jest już jasna!

16.08.2019

Letni okres przygotowań w Realu Madryt zostanie zapamiętany przede wszystkim ze względu na słabe wyniki podczas spotkań towarzyskich oraz konfliktu na linii Gareth Bale – Zinedine Zidane. Gdzieś w cieniu rozgrywały się także losy Jamesa Rodrigueza, który pomimo kilku ofert zostanie na kolejny sezon w „Królewskich”.

Według doniesień z Hiszpanii, Real Madryt zmienił swoje stanowisko w sprawie Kolumbijczyka. Informacje z madryckiego radia „COPE” sugerują, że pomocnik obecnie nie znajduje się na rynku transferowym i rozpocznie ligowe zmagania w aktualnym zespole.

Francuski szkoleniowiec do tej pory widział w Jamesie idealną opcję do zarobienia kilkudziesięciu milionów euro na zakup Paula Pogby. Tymczasem brak zadowalającej oferty i kontuzja Marco Asensio przekonały Zidane’a do zmiany decyzji. Największe zainteresowanie 28-latkiem wykazywało Napoli oraz Atletico Madryt, ale wycena Realu okazała się zbyt wysoka.

Wszystko na to wygląda, ze Kolumbijczyk znajdzie się w kadrze zespołu na sobotnie spotkanie z Celtą Vigo. Po problemach podczas przygotowań do sezonu trudno tak naprawdę wytypować podstawową jedenastkę, jaka rozpocznie to starcie. Czy znajdzie się w niej James? Byłaby to z pewnością zaskakująca decyzja Zidane’a ze względu na brak występów tego zawodnika podczas pretemporady.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!