Real Madryt ma plan na sprowadzenie Eriksena. Oferta z gatunku wszystko albo nic!
18.08.2019

Daniel Levy, prezes Tottenhamu, jest znany w środowisku piłkarskim jako trudny negocjator. Mimo to sytuacja związana z Christianem Eriksenem nieco go przerosła, co może wykorzystać już niebawem Real Madryt. „Królewscy” mają zamiar złożyć ostateczną ofertę za 27-latka w ostatnich dniach transferowego okienka.

Według doniesień angielskich mediów, „Koguty” zaoferowały pomocnikowi propozycję umowy, dzięki której tygodniowo na jego konto wpadałoby 200 tysięcy funtów. Eriksen jednak chce odejść ze stolicy Anglii i trafić do lepszego zespołu. Szefowie Tottenhamu są coraz bardziej zaniepokojeni jego planem, ponieważ lekceważenie rozmów związanych z nowym kontraktem nie mają większego sensu, jeśli do klubu nadal nie wpłynęła za niego jakakolwiek oferta.

Okienko transferowe w Hiszpanii zamyka się 2 września. Informacje z dzisiejszego wydania „Daily Mail” sugerują, że to właśnie wtedy Real Madryt zaoferuje za Duńczyka około 60 milionów funtów. „Spurs” wówczas staną niemalże przed ścianą – zgodzą się na jego odejście i zarobią pieniądze, czy wypuszczą swojego piłkarza za darmo w kolejnym letnim okienku po wygaśnięciu jego umowy.

Działacze „Królewskich” w Eriksenie widzą naturalnego następcę Luki Modricia. Chorwat 9 września skończy 34 lata i obecny sezon może być jego ostatnim na najwyższym poziomie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO