Szczegóły oferty Interu za Alexisa Sancheza! Włosi chcą ubić złoty interes?
18.08.2019

Dość sprzeczne informacje dochodzą do nas w sprawie Alexisa Sancheza. Z jednej strony Ole Gunnar Solskjaer dał do zrozumienia, iż Chilijczyk otrzyma swoją szansę na Old Trafford. Z drugiej jednak, rzetelny dziennikarz Fabrizio Romano donosi o poważnym zainteresowaniu ze strony Interu. Co więcej, sam zawodnik ma wyrażać chęć przenosin do Serie A. 

Nie jest żadną tajemnicą, że Manchester United planował znaleźć dla Alexisa nowy zespół. Mały wkład piłkarza w wyniki zespołu oraz dość duża tygodniówka spowodowały, iż zarząd “Czerwonych Diabłów” chętnie wysłuchałby jakichkolwiek ofert za 30-latka. Problem w tym, że europejscy giganci niechętnie zgłaszali się po byłą gwiazdę Arsenalu.

Z dnia na dzień dalsza gra Sancheza w Manchesterze wydawała się coraz bardziej prawdopodobna. Niespodziewany zwrot akcji odnośnie przyszłości Chilijczyka może nastąpić dzięki Interowi. Zespół z Mediolanu nie sprowadzi w tym konie Edina Dzeko. Bośniak podpisał nową umowę z Romą. Alternatywą dla Edina jest właśnie Alexis Sanchez. Inter miał już wykonać pierwsze kroki w kierunku sprowadzenia zawodnika. Szczegóły transakcji zdradził Fabrizio Romano.

Włoski dziennikarz poinformował, iż Inter prowadzi rozmowy z Manchesterem United. W grę wchodzi roczne wypożyczenie z opcją wykupu, która ma wynieść… 15 milionów euro. Oczywiście w trakcie pobytu w sezonie 2019/2020, “Czerwone Diabły” miałyby opłacać część wysokiej pensji Chilijczyka. Sam zawodnik wyraził chęć zmiany klubu i poinformował o swojej decyzji zarząd oraz sztab szkoleniowy.

Wszystko jest w rękach przedstawicieli z Old Trafford. Dla Interu taka transakcja wydaje się idealnym rozwiązaniem. Po ewentualnym słabym wypożyczeniu, Alexis wróci do Manchesteru. Jeśli jednak Sanchez przypomni sobie swoje najlepsze momenty z czasów gry w Arsenalu, drużyna z Mediolanu może wzmocnić się świetnym zawodnikiem.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO