Franck Ribery musi podjąć decyzję. Prowadzi zaawansowane rozmowy z włoskim zespołem!
19.08.2019

Franck Ribery w porównaniu z Arjenem Robbenem zamierza dalej kontynuować swoją karierę po opuszczeniu Monachium. Francuski zawodnik nadal nie znalazł nowego zespołu. Jak informuje Fabrizio Romano, 36-latek prowadzi jednak rozmowy w sprawie podpisania umowy. Piłkarz jest przymierzany do ekipy z Serie A!

Odnośnie przyszłości Ribery’ego pojawiało się kilka plotek. Jedna z nich sugerowała, iż zawodnik zasili beniaminka Premier League, Sheffield United. Temat tego transferu szybko upadł. Po doniesieniach odnośnie gry w Anglii, pojawił się temat występów w “egzotycznych” ligach. Mowa konkretnie o zespołach z Arabii Saudyjskiej oraz Kataru. Podobnie jak w przypadku Sheffield, temat ucichł po kilku dniach.

Według najnowszych doniesień Fabrizio Romano, Franck Ribery prowadzi zaawansowane rozmowy z Fiorentiną. Włoski klub chętnie przywita doświadczonego Francuza w swoich szeregach. Decyzja należy teraz do samego zawodnika. Jak dodał dziennikarz, Ribery może zadecydować o swojej przyszłości w najbliższych godzinach.

Taka propozycja wydaje się kusząca dla samego 36-latka. Na boiskach Serie A nie mieliśmy okazji obserwować Francka. Można przypuszczać, że przygoda z zespołem, który ma siedzibę we Florencji potrwałaby rok. Wszystko zależeć będzie od gry Ribery’ego.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO