“Wolelibyśmy nigdy z nimi nie grać”, czyli jak Emery ściąga presję przed hitem
19.08.2019

Początek nowego sezonu Premier League jak na razie nas rozpieszcza. W każdej kolejce dostajemy hit i tak będzie także w trzeciej serii gier. Już w sobotę Liverpool podejmie Arsenal.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Faworyt? W takich meczach potrafią decydować detale, jednak nie da się ukryć, że brak zwycięstwa “The Reds” byłby dla ich kibiców rozczarowaniem. Wizyta na Anfield to często walka o przetrwanie i wydaje się, że w Arsenalu zdają sobie z tego sprawę.

Unai Emery, którego zespół jest jednym z trzech (obok Liverpoolu i Manchesteru United, który gra dzisiaj) z kompletem punktów, udzielił dość nietypowej odpowiedzi.

– Jak dla nas, nie chcemy grać z Liverpoolem nigdy. Wolelibyśmy nie grać przeciwko nim – stwierdził żartując 47-letni Hiszpan. Emery stwierdził oczywiście, że mecz z najbliższym rywalem będzie niezwykle wymagający, a Arsenal musi pokazać najlepszą wersję siebie.

Te rzeczy wydają się oczywiste, a żadna drużyna nie złoży broni jeszcze przed starciem. Mimo wszystko opinię trenera Arsenalu można traktować poniekąd jako próbę ściągnięcia presji ze swoich podopiecznych i postawienia Liverpoolu w roli zdecydowanego faworyta. Jeśli uda się coś ugrać, będzie to duże osiągnięcie. Półżartem, w razie ewentualnej porażki też będzie wytłumaczenie: “Przecież mówiłem, że nie chcę z nimi grać!”

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO