Tak trzeba żyć. Cillessen nagrodzony szpalerem za… przegrany mecz
20.08.2019

Letnie okienko transferowe zdążyło przynieść nam kilka ciekawych ruchów. Jednym z nich była wymiana bramkarzy między Barceloną i Valencią, będąca przykładem “kreatywnej księgowości”. Okazuje się, że to nie jedyna ciekawostka dotycząca zawodników biorących udział w wymianie i obu drużyn.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jasper Cillessen, uważany przez wielu za najlepszego rezerwowego bramkarza świata, grał głównie w rozgrywkach o Puchar Króla. Jak wiemy w ostatnim finale zmierzyły się właśnie Barcelona i Valencia, a dość nieoczekiwanym zwycięzcą zostały właśnie “Nietoperze”.

Holender nie wykorzystał więc ostatniej szansy na zdobycie kolejnego trofeum z “Dumą Katalonii”, ale i tak dostał swój kawałek tortu. Jak? Podczas sobotniego spotkania Valencii z Realem Sociedad, goście z Kraju Basków postanowili uhonorować rywali utworzeniem szpaleru. Porcję braw otrzymał także wychodzący na murawę Jasper Cillessen, którego mina mówi wszystko:

Często zdarza się, że podobne honory spotykają zawodników nowych, którzy nie przyczynili się do danego triumfu. Jednak znaleźć się w takim miejscu w sytuacji, w której było się faktycznym przegranym, to dopiero ewenement. Zabawna sytuacja na start w nowych barwach? Oby sprawiła, że po kolejnych miesiącach uśmiech na twarzy Holendra wciąż będzie taki, jak powyżej.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO