Nowy kumpel Milika wylądował w Napoli. Gigantyczna klauzula wykupu!
20.08.2019

Zakup 19-letniego Joao Felixa przez Atletico Madryt za około 126 milionów euro po raz kolejny podniosło ceny na rynku transferowym. Nic zatem dziwnego, że kluby coraz częściej w kontraktach swoich zawodników zawierają gigantyczne klauzule, które chętne zespoły na ich zakup będą musiały aktywować.

Napoli na transfer Hirvinga Lozano czeka już niemalże od kilku miesięcy. Przenosiny Meksykanina do wicemistrza Włoch odwlekały się w czasie aż po ten tydzień. Ostatecznie 24-latek dziś wylądował w Neapolu, a PSV zarobi na swoim piłkarzu 38 milionów euro.

W poprzednim sezonie reprezentant Meksyku ponownie był jedną z jaśniejszych postaci Eredivisie. Łącznie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, udało mu się zapakować do bramki rywali 21 bramek w 40 spotkaniach. Jego przygoda z Holandią prędzej czy później musiała dobiec końca. Największe zainteresowanie piłkarzem wykazało Napoli i piłkarz ostatecznie przyklepał ten deal.

W kontrakcie Lozano zostanie oczywiście zapisana klauzula wykupu. Według informacji “Sky Italia” nowy klubowy kolega Arkadiusza Milika będzie dostępny za co najmniej 130 milionów euro. Umowa zostanie podpisana na cztery lata.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO