Powód, dla którego Pulisic nie wybrał United? “Jego ojciec nie mógł go znieść”
21.08.2019

Christian Pulisic to jeden z niewielu pozytywów letniego okienka transferowego dla Chelsea, na którą nałożono zakaz ściągania nowych graczy. Reprezentant USA ma wypełnić lukę zostawioną przez Edena Hazarda, jednak losy młodego zawodnika mogły potoczyć się zupełnie inaczej.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Kilka miesięcy temu o zdolnego 20-latka zabiegało wiele klubów. Borussia, która była pogodzona z jego odejściem, chciała otrzymać po prostu zadowalającą sumę. Warunek mógł został spełniony przez kilku chętnych, którym pozostało “tylko” dogadać się z zawodnikiem.

Okazuje się, że poza Chelsea, która ostatecznie wygrała batalię o podpis zawodnika, o skrzydłowego zabiegał także Manchester United. Biorąc pod uwagę sam klub, była to kusząca propozycja, jednak na drodze stał pewien problem, który mógł okazać się kluczowy.

– Nie poszedłby do Manchesteru United – z powodu Jose Mourinho. Jego ojciec nie mógł znieść Mourinho, ponieważ uważał, że ten nie promuje młodych zawodników – stwierdził Robin Walker, były trener zawodnika.

Być może to także on sprawił, że Pulisic ostatecznie przychylniej spojrzał w stronę Chelsea. Jak? – Jestem fanem Chelsea, dorastałem w Londynie kibicując im. Kiedy w poprzednim roku byłem w Dortmundzie, powiedziałem mu, że musi się tam przenieść (do Londynu – red.) – dodał Walker.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO