Damian Dąbrowski zmienia klub. Niespodziewany zwrot akcji!
23.08.2019

Po siedmiu latach gry dla Cracovii (biorąc pod uwagę także wypożyczenie), Damian Dąbrowski opuszcza zespół. 26-latek pozostaje w Ekstraklasie, przenosząc się do Pogoni Szczecin. Wybór zespołu nieco zaskoczył kibiców, gdyż jeszcze w czwartek głośno mówiło się o innej ekipie z polskiej ligi! 

Zagłębie Lubin mocno zabiegało o pomocnika Cracovii, by ten powrócił do swojego macierzystego klubu. W pewnym momencie wydawało się, że tylko tragedia może stanąć na przeszkodzie transferu do południowo-zachodniej części Polski. Taka tragedia się wydarzyła, oczywiście dla Zagłębia.

Po piłkarza zgłosili się przedstawiciele Pogoni Szczecin, którzy najwidoczniej zaoferowali Dąbrowskiemu atrakcyjniejsze warunki kontraktu lub sam projekt w Szczecinie bardziej odpowiada zawodnikowi. Jak poinformował Krzysztof Stanowski, 26-latek jeszcze w piątek podpisze trzyletni kontrakt. Te doniesienia potwierdził portal pogonsportnet, który dodał, iż Damian Dąbrowski przechodzi w godzinach porannych testy medyczne.

Dąbrowski może okazać się świetnym wzmocnieniem Portowców. Pomocnik niejednokrotnie podczas występów w Cracovii pokazał odpowiednią jakość w swojej grze. Na przeszkodzie dobrych występów w nowej ekipie mogą stanąć jedynie problemy zdrowotne 26-latka. Dąbrowski z powodu urazów stracił praktycznie cały sezon 2017/2018. W ubiegłej kampanii piłkarz również kilkukrotnie nabawił się drobnych urazów.

Fot. YouTube

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO