Umowa z PSG wygasa za rok. Cavani już wybrał nowy klub?
23.08.2019

Od momentu, w którym drużynę z Paryża opuścił Zlatan Ibrahimović, Edinson Cavani stał się napastnikiem pełną gębą. Przestał być w cieniu, nie musiał już godzić się na przeróżne ustępstwa i niedogodności. Mógł pokazać co potrafi i zrobił to doskonale. Jak jednak wiemy, nic nie trwa wiecznie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Urugwajski snajper ma już 32 lata i jego najlepszy okres powoli zbliża się ku końcowi. PSG poza myśleniem o zatrzymaniu Neymara i Mbappe musi więc rozejrzeć się także za nową “dziewiątką”. Tym bardziej, że Cavani raczej nie zamierza przedłużać umowy, która kończy się już za rok.

Patrząc na ogromne umiejętności, których Edinsonowi wciąż nie możemy odmówić, widzielibyśmy go w wielu klubach. Latem mówiło się o zainteresowaniu ze strony Atletico Madryt, a rozsądny i zrozumiały wydałby się choćby powrót do Napoli. To wciąż półka, na której Cavani może wiele zaoferować.

Jak donosi “Gazetta dello Sport”, wybór Urugwajczyka może zaskoczyć nas wszystkich. Nie dość, że oznaczający pożegnanie się z piłką na topowym poziomie, to jeszcze na rzecz klubu, który… dopiero powstaje. Wg tych informacji Cavani ma już osiągnięte porozumienie z drużyną Davida Beckhama, czyli Interem Miami, do którego miałby dołączyć za rok. Czy faktycznie tak się stanie?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO