Nacho Monreal opuści Arsenal? Defensor może wrócić do ojczyzny!
25.08.2019

Zespoły z Premier League nie mogą już kupować nowych zawodników. Nie oznacza to jednak, iż w szeregach angielskich ekip nie zobaczymy zmian. Cały czas możliwa jest sprzedaż piłkarzy. Bardzo prawdopodobne jest, że z Arsenalem pożegna się 33-letni Nacho Monreal!

Lewy defensor trafił do Londynu w 2013 roku z Malagi. Zarząd “Kanonierów” zapłacił za zawodnika 10 milionów euro. Od początku swojej przygody na angielskich boiskach, Nacho Monreal odgrywał kluczową rolę w Arsenalu. Hiszpan regularnie pojawiał się w wyjściowej jedenastce.

Ostatnie wzmocnienia zespołu, a dokładniej transfer Kierana Tierneya powoduje, iż doświadczony obrońca może mieć spore problemy z grą w pierwszym składzie. Co prawda Hiszpan w trzech ligowych kolejkach rozegrał maksymalną liczbę minut, jednakże jest to podyktowane kontuzją wspomnianego Tierneya oraz problemami prywatnymi Seada Kolasinaca. Niepewną sytuacje piłkarza w klubie chce wykorzystać Real Sociedad. To właśnie ekipa z LaLiga planuje sprowadzić 33-latka w ostatnich dniach okna transferowego.

Na temat sytuacja Monreala wypowiedział się nawet Unai Emery. Szkoleniowiec “Kanonierów” dał do zrozumienia, iż Nacho rzeczywiście może opuścić klub – On zagrał świetny mecz, jest niesamowitym profesjonalistą. Musimy porozmawiać w najbliższym czasie. Okno transferowe w Europie jeszcze nie jest zamknięte. Zamierzamy przedyskutować wszelkie ewentualności. 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO