PSG ma nowego kandydata na następce Neymara? W grze 100 milionów funtów!
25.08.2019

Cały czas trudno cokolwiek powiedzieć o sytuacji Neymara w PSG. Brazylijczyk co prawda jest zawodnikiem francuskiego klubu, jednakże nikt specjalnie nie wyobraża sobie dalszej przyszłości piłkarza w Paryżu. O 27-latka cały czas walczą Barcelona oraz Real. Przy ewentualnej sprzedaży, zarząd PSG musi sprowadzić odpowiedniego następce. Przedstawiciele mistrza Ligue 1 skierowali swoje zainteresowanie na zawodnika Premier League!

Według ostatnich doniesień angielskich mediów, to Wilfried Zaha jest kandydatem na następce Neymara. Piłkarz Crystal Palace był bliski opuszczenia klubu kilka tygodni temu. 26-latkiem interesowały się takie ekipy jak Arsenal oraz Everton. “Kanonierzy” ostatecznie sięgnęli po Nicolasa Pepe, natomiast na Goodison Park trafił Alex Iwobi.

Można przypuszczać, że Zaha cały czas marzy o transferze do wielkiego klubu. Zainteresowanie ze strony PSG na pewno kusi samego zawodnika. Nie wiadomo jednak, jak zareagują przedstawiciele Crystal Palace na ewentualną ofertę za Wilfrieda. Warto pamiętać, że okno transferowe w Premier League jest już zamknięte, dlatego londyński zespół nie mógłby sprowadzić następcy.

Z drugiej strony, jeżeli informacje na temat oferty na poziomie 100 milionów funtów będą prawdziwe, ekipie ze stolicy Anglii z pewnością trudno będzie odrzucić taką ofertę. Mając jeszcze na uwadze wieczne spekulacje odnośnie chęci Zahy do zmiany zespołu, transfer mógłby zostać zrealizowany.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!