Pierwszy trener Premier League zagrożony utratą pracy
25.08.2019

Zmiany na posadzie menedżera w Watford odbywają się bardzo często. W ostatnich 10 latach drużynę prowadziło aż 11 menedżerów, a już niebawem może przyjść pora na kolejnego. Rodzina Pozzo zarządzająca klubem z Vicarage Road nie należy do najbardziej cierpliwych. Przekonał się o tym między innymi Quique Sanchez Flores, który po wykonaniu solidnej  pracy otrzymał wymówienie. W podobnej sytuacji jest teraz Javi Gracia.

„Szerszenie” przegrali siedem ostatnich spotkań biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Trzy wpadki w tym sezonie zepchnęły Watford na ostatnią lokatę w ligowej tabeli. To natychmiast przyciągnęło plotki o zwolnieniu 49-latka, który obawia się o utratę posady.

– Oczywiście, że się tego obawiam. Co mogę innego powiedzieć? Gra naszego zespołu nie jest dobra i musimy to poprawić. Patrzę jednak tylko na kolejną grę i to mnie interesuje.

W listopadzie ubiegłego roku Gracia podpisał nową umowę na kolejne 4 lata. Patrząc na przeszłość i decyzję rodu Pozzo, raczej trudno się spodziewać, że Hiszpan wypełni ją do końca.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO